11/02/2024

Robotla Cihazla Tıkalı Gider Açma

Robotla Cihazla Tıkalı Gider Açma :

Evlerde Tesisat ikiye ayrılmaktadır biri ihtiyacımız olan temiz suyu borular aracılığıyla dağıtan temiz su hattı diğeri ise kullanılmış olan atık suyu evden uzaklaştıracak olan pis su gideri hattıdır. Pis su gideri hattı kullanım sırasında ki dikkatsizlikten dolayı zaman zaman tıkanabilmektedir.

Bu alanların tıkanması Tesisat sorunlarına yol açabileceği gibi tadilatı da günlerce sürebilmektedir. Pis Su Gider Açma Su giderlerinde meydana gelen tıkanıklık bu alanları kullanılmaz hale getireceği için tıkanıklık sorunu ortadan kalkana kadar günlük yaşamımız sekteye uğrayacak ve bu sorun birçok işimizi yapmamıza engel olacaktır. Özellikle mutfak giderleri yemek atıklarının boru içine kaçması ya da yağlanmadan dolayı en sık tıkanan yerlerdir.

Robot Cihazla Tıkalı Gider Açma, Tıkalı giderler robot cihazlar ile güvenilir şekilde açılabiliyor. Çeşitli atıklar nedeniyle tıkanan, lavabo, küvet, balkon, mutfak, tuvalet, klozet giderleri, teknolojik görüntüleme yapan cihazlar ile sorun tespiti yapıldıktan sonra, robot cihazlarla açılabilir.

Temiz su ve atık su borularındaki tıkanıklıklar, etrafa zarar vermeden, kırma işlemi yapmadan, tespit ediliyor. Kameralı su kaçağı tespit cihazları borunun ve giderin içerini rahatlıkla gözlemleme imkanı veriyor. Giderin içini tamamen tarayarak, her türlü nesneyi uzman ustanın elinde bulunan ekrana yansıtıyor. Kırmadan ve boruları kesmeden tıkanma nedenini anlayan uzman usta, aldığı görüntüler sonucunda nasıl bir tamirat ve sorun giderme yöntemi uygulayacağını rahatça tespit ediyor.

Tıkalı kanal açma, Ev ve iş yerlerinde tıkanan kanallar, kirliliğe kokulara sebep olarak hayatı çekilmez hale getirebilir. Tıkalı boru ve kanalları açmak ustalık gerektiren bir iştir. Profesyonel ustalar ve teknolojik gereçler kullanmak, hem paradan hem de zamandan tasarruf sağlanmasına sebep olur. Tıkanmış pimaş, temiz su giderleri, atık su giderleri, tuvalet ve lavabo giderleri açmak için robot araç gereç kullanımı yanısıra çeşitli kimyasallar kullanarak da açma işlemi gerçekleştirilebilir.